ul. Pomorska 22, 14-300 Morąg
530 307 402
PRALNIA TARA
Przyjmujemy zlecenia każdej wielkości zarówno w pralni
jak też z odbiorem od klienta. TARA to firma rodzinna, 
ekologiczna i po prostu fajna. 
O NAS
Profesjonalna Pralnia Tara to nowoczesna, certyfikowana pralnia WET-CLEANING z doświadczeniem w branży, działająca na terenie Olsztyna, Morąga i okolic. Firma świadczy pełen zakres najwyższej JAKOŚCI kompleksowych usług pralniczych dla klienta detalicznego i biznesowego.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaawansowana technologia, elastyczność w działaniu oraz współpraca ze światowymi liderami branży pralniczej tworzą fundament naszego sukcesu i pozwalają nam przekraczać oczekiwania klientów oraz podnosić obowiązujące standardy.
Specjalizujemy się w praniu w technologii WET-CLEANING – nowoczesnej metodzie prania wodnego stanowiącego alternatywę prania chemicznego.

Oferujemy szeroki zakres usług:
Pranie chemiczne
Pranie wodne w technologii wet-cleaning
Pralnia samoobsługowa
Pranie na telefon
Prasowanie
Magiel
Czyszczenie dywanów
Sprzedaż profesjonalnej chemii z Niemiec
OFERTA DLA FIRM
Oferta skierowana do firm i instytucji, dla których najwyższy standard czystości, estetyki i higieny to codzienność. Oferujemy kompleksową obsługę wraz z odbiorem i dowozem powierzonego asortymentu własnym transportem.
Gwarantujemy wysoką jakość prania, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówienia. Pierzemy i prasujemy odzież roboczą i służbową. Cenę, zakres usługi oraz termin jej wykonania zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem. Wystawiamy faktury VAT. Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dowiedz się więcej
Pralnia Tara, Ul. Pomorska 22, 14-300 Morąg
tel.: 530 307 402
tarapralnia@tarapralnia.pl
Design by KMprojekt.pl
phonemap-marker